3.8 Puan
0 Yorum

Yağlar Kebap Yorumları

Turgut Özal Bulvarı, Kenan Evren Kavşağı Topçular Apartmanı Altı, Güzelyalı, Çukurova, Adana
S.... S

S.... S

4

Adana seyahatimde tavsiye üzerine gittim. Bahçeli güzel bir mekan. Servis hızlı.  Etleri güzel fiyatları uygun. Humusu çok meşhur, denedim ve beğendim

S..... Ö......

S..... Ö......

4

Kiyma kebabi mukemmel. zaten iceriye girdiginizde muhteşem kokuyu hissediyorsunuz. disaridada yeri olan rahat bir mekan. salgamini mutlaka icin.

Ö...... Ö......

Ö...... Ö......

4

Yağlar Kebap zaten ailenin geçmişi kasaplık olduğu için ettleri güzel kuşbaşı tam kıvamında da ama dana bence bu işletmeye Koyun yakışır. Servis güzel mezeler klasik ama humus güzel hidjen fena değil Ama daha iyi olmalı Yağlar İsmini zirveye taşıyın lütfen !!

H.... T......

H.... T......

5

Turgut Özal Bulvarı'nda kebabı ailece yiyebileceğiniz nadir güzel mekanlardan..Alkol de mevcut..Fiyatlar normal seviyede..Humusu iyi yapıyorlar ve 10tl..Geniş mekanı ve temiz wcleri ile tavsiye edilir..

28.11.15
Yakında etli ekmek ve tandır kebabı yapmaya başlayacaklarmış.

H.... T......

H.... T......

5

Turgut Özal Bulvarı'nda kebabı ailece yiyebileceğiniz nadir güzel mekanlardan..Alkol de mevcut..Fiyatlar normal seviyede..Humusu iyi yapıyorlar ve 10tl..Geniş mekanı ve temiz wcleri ile tavsiye edilir.. 28.11.15 Yakında etli ekmek ve tandır kebabı yapmaya başlayacaklarmış.

M..... E....

M..... E....

4

Pidesini hiç denemedim bilmiyorum. Adana'nin içine kirmizi biber vs katiyorlar; olmamasi lazim ama lezzet kötü degil. Kusbasinin eti gayet yumusak ve sulu pismis; denenmeli

M..... E....

M..... E....

4

Pidesini hiç denemedim bilmiyorum.
Adana'nin içine kirmizi biber vs katiyorlar; olmamasi lazim ama lezzet kötü degil.
Kusbasinin eti gayet yumusak ve sulu pismis; denenmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :