3.5 Puan
10 Yorum

Yıldız Aspava

Küçük Esat Mahallesi, Esat Caddesi, No 110/25, Çankaya, Ankara

Harita

D.... D....

D.... D....

5

Ankara'nın en güzel lezzeti Aspava... uğramadan geçmeyin derim. Hangi saatte giderseniz gidin açık olması da çok iyi.

E... E...

E... E...

5

Gittiğim en güzel, en lezzetli Aspava. Garsonlar çok ilgili, ikramlar (salata, patates kızartması, cacık, mantar, çay, künefe, irmik tatlısı ve çiğ köfte) çiğ köfte hariç oldukça başarılı. İskender 32₺ ve tadı güzel ama porsiyon çok büyük değil, olsun. Ben bayağı memnun kaldım, tekrar gidip başka şe...

B...... B......

B...... B......

5

Her şey çok lezzetliydi. Fiyatlar kişi başı ₺35 civarı oluyor, ikramları da oldukça fazla. Beytisi diğer aspavalara oranla daha iyi. Garsonlar da ilgiliydi, gidin ve deneyin mutlaka derim.

M...... M......

M...... M......

4

✅Mekan genis ve hizmet kalitesi cidden basarili.
✅Calisanlar cok cok ilgili, arkadas canlisi ve misafirperver. Ozellikle bize yardimci olan garson bey sevdigimiz seyleri (mantar-irmik) tekrar tekrar ikram etti. Musteri memnuniyeti calisanlar sayesinde hat safhada.

M...... M......

M...... M......

4

✅Mekan genis ve hizmet kalitesi cidden basarili. ✅Calisanlar cok cok ilgili, arkadas canlisi ve misafirperver. Ozellikle bize yardimci olan garson bey sevdigimiz seyleri (mantar-irmik) tekrar tekrar ikram etti. Musteri memnuniyeti calisanlar sayesinde hat safhada.

İ...... D........

İ...... D........

1

dün akşam gittim. 1 porsiyon 2 kişi yedik. ekstra 8 tl. alındı. bu nedir soyguncu musunuz .1 tabak geldi diye.1 sipariş vericez deyince garsonon tutumu değişti. asla tavsiye etmem. lezzetli de değildi.o fiyata daha güzel yerde yenir.

E... E...

E... E...

5

Yıllardır müşteriye karşı olan kibar ve bol ikramlı :) çizgilerini bozmadılar. Ürünlerin Lezzetine diyecek birşey zaten yok. Paket serviste de mesafe uzun olsa da sıkıntı olmuyor. Teşekkürler!

S.... Ö......

S.... Ö......

4

İlk Aspava deneyimim olarak anlatılanlara göre biraz hayal kırıklığı oldu. İkramlar çok iyi olmasına rağmen, SSK ortalamaydı. Çalışanlar ise yeterince ilgiliydiler.

E.... U..

E.... U..

2

Birkaç gün önce arkadaşımla gittiğimizde bir garsonun bariz hatası sonucu kızın tepesinden üzerine bolca ayran döküldü. Kendimiz temizlemeye çalıştık. Kıyafeti battı. Sonradan fark eden baska garson yanımıza geldi izah ettik. Hatayı yapan garson yerine baska bir tanesi geldi onun adina özür diledi, ...

R....... R.......

R....... R.......

4

Aspavalar içindeki favorim. İkramları oldukça iyi. Genelde taze patates sunuyorlar, hızlı servis yapıyorlar. Evlere servisini de sıklıkla kullanıyorum, restorandaki gibi ikramlara özen gösterdiklerini söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :