4.1 Puan
0 Yorum

Korykos Tantuni Yorumları

Mebusevler Mahallesi, Dögol Caddesi, No 25, Çankaya, Ankara
B...... G...

B...... G...

5

Ufak bir anlaşmazlık oldu, abi sağolsun bizden ücret almadı. Çok yüce gönüllü bir davranıştı. Tekrar teşekkür ederiz. Kazandığınız paranın hakkını sonuna kadar veriyorsunuz. Çok lezzetli ve güzel tantuni yapıyorsunuz.Bol kazançlar.

K... T...

K... T...

5

Kolay kolay begenmez ve kulp takar bir halimiz vardir.. Ama isinin hakkini vereni de basimizda tasiriz.

Korykos tantuniden cok cok memnun kaldik.. Hem de daha gecen hafta Mersin'de Goksel ve Memos'ta yiyip te "yahu arkadas ovdukleri bu muymus?" dememize ragmen.

Valla bravo Korykos...

K... T...

K... T...

5

Kolay kolay begenmez ve kulp takar bir halimiz vardir.. Ama isinin hakkini vereni de basimizda tasiriz. Korykos tantuniden cok cok memnun kaldik.. Hem de daha gecen hafta Mersin'de Goksel ve Memos'ta yiyip te "yahu arkadas ovdukleri bu muymus?" dememize ragmen. Valla bravo Korykos ..

E... E...

E... E...

5

Bugün önünden geçerken arkadaşlarla aramızda konuşuyorduk. Arkadaşım geçen buradan tantuni siparişi verdiklerini 40 dakika gibi bir sürede anca geldiğini söyledi. Ve tadıda çok hoşlarına gitmediği için bu mekanı kara listeye aldıklarını söylemesini bitirmeden arkadan bir abimiz arkadaşımın omuzuna k...

F... L.....

F... L.....

5

Mersin dahil birçok yerde tantuni yedim ama burası yediğim en iyi yerlerden.. Et ve tavuk tantuni.. Her ikisi de güzel.. Tadımlık alacaksanız lavaş, doymak istiyorsanız ekmek tercih edin.. Fiyat da lezzetin yanında çok makul.. Servis hızlı, çalışanlar ilgili..

M..... M.....

M..... M.....

4

Ankara'da öğrencilik dönemimizde hemen hemen iki üç gecede bir tantuni söylediğimiz mekan. Bizim için artık geri dönülemez bir alışkanlık haline gelmişti. Ekmek arası tavuk tantuni. Yalnız et değil tavuk tantuni. Maydonoz ve soğanlı. Bizim için en iştah açıcı kısmı ise yanındaki limon ve ince uzun t...

T.... B..

T.... B..

5

Ekmek arası da dürüm de denenmeli. Özellikle et tantuniyi tavsiye ederim. Ankara’da daha iyisine rastlamadım. Mekan küçük olduğundan çay ikramı yok. Ye-kalk şeklinde.

S....... G....

S....... G....

5

Et tantuni yemiştim hız ve lezzet çok başarılıydı. Fiyat makul. Hatta iki adet ısmarlasaydım diye düşündüm. Şalgam suyu ce maden suyu istemiştim hediye bi şalgam suyu daha göndermişler. Teşekkürler

N.... F.....

N.... F.....

5

Bence Ankara’nın tartışmasız en iyi tantunisinş müşterilerine ikram eden yer. Ne zaman giderseniz gidin gayet lezzetli bir ürün ortaya koyuyor. Küçük bir mekan olduğu için yer bulmak bazen zor oluyor. Zaten yemekten sonra oturup sohbet edeceğinz bir yer değil yemeği tamamlayıp kalkılacak bir restora...

G.......... G..........

G.......... G..........

1

Nasıl Ankara'daki tantuniciler arasında bu mekan bu kadar çok tutulmuş hiç anlamadım. Berbat bir tantunisi var. Nasıl böyle beğenilmiş hala şoklardayım. Bence çok kötü, sıfır lezzet. Fiyat makul gibi duruyor ama bu lezzetsizliğe bu fiyat bile çok bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :