2.6 Puan
0 Yorum

Zeynel Çilli Yorumları

Armada AVM, Kat 3, Eskişehir Yolu, No 6, Yenimahalle, Ankara
M..... Ö....

M..... Ö....

4

Avmnin food courtunda bir köşeye atılmış ufacık bir dükkan gibi durduğuna bakmayın. Kadayıflı muhallebi ve lezzet sefası ikilisi vazgeçilmez tatlılarım. Normalde ise tavuk suyuna çorba üstüne tavuklu pilav ikilisi tercih ediyorum.

T. Y.....

T. Y.....

1

sorry but I cannot be polite and friendly. there was hair in my plate and when I wanted my money back they pretended like nothing happened! I got mad and screamed and they gave my money back without any apologize or any remedial action! this place is just shitty. don't waste your money.

T. Y.....

T. Y.....

1

sorry but I cannot be polite and friendly. there was hair in my plate and when I wanted my money back they pretended like nothing happened! I got mad and screamed and they gave my money back without any apologize or any remedial action!
this place is just shitty. don't waste your money.

D.... F.

D.... F.

3

Zeynel Çilli, Mado gibi şube sayısı artıkça lezzeti düşüren yerlerden biridir ne o eski tavuk suyu çorbayı n o sütlü tatlıları bulamazsınız artık gitmiyoruz...

G.... B...

G.... B...

5

Tavuk midyesine bayildigim mekan. Isletmenin sigara icilebilir alani mevcut. Hazir menuler olursturulmus fiyatlari boyle daha makul oluyor afiyet olsun

F.... E......

F.... E......

4

Tavuk midyeleri çok lezzetli olan mekan. Tavugun üzerine hamur sarip kizartmislar güzel hos bir tat ortaya çikmis. ayrica tavuk gögüslü kazandibi oldukça lezziz. Ancak porsiyonu oldukça büyük bitirmeye çalismayin :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :