4.3 Puan
0 Yorum

Zinbad Hotel & Restaurant Yorumları

Mustafa Kocakaya Caddesi, No:26, Kalkan, Antalya
E....... K.....

E....... K.....

5

Otele konaklamak için geldim. Güleryüz ile karşılandım odaları çok özenle döşenmiş ve tertemiz. Fiyatıda gayet uygun. Çift kişi 160-200 tl arasında değişiyor odasına göre balkonlu ve balkonsuz oda diye ayrılıyor. Tercih edilir.

F.... A.....

F.... A.....

5

Fiyat kalite çok iyi bir işletme ???????? Özellikle mezeler ve ahtapotu öneririz. İşletmecesinden çalışanına güler yüzlü ve sıcak kanlı bir mekan.

F.... A.....

F.... A.....

5

Fiyat kalite çok iyi bir işletme

E.. F....

E.. F....

5

Kaş dönüşü yemek yemek için uğradığımız otele hayran kaldık. Manzarası ve esintili restoranı ile sıcak Kaş günlerinden sonra bizim için bulunmaz bir nimetti. Mezeleri oldukça taze ve lezzetli idi. Kalama ve ızgara ahtapot gerçekten çok başarılıydı. Salataları da bir o kadar lezzetli idi.  Mekanı b...

E.. F....

E.. F....

5

Kaş dönüşü yemek yemek için uğradığımız otele hayran kaldık. Manzarası ve esintili restoranı ile sıcak Kaş günlerinden sonra bizim için bulunmaz bir nimetti.

Mezeleri oldukça taze ve lezzetli idi. Kalama ve ızgara ahtapot gerçekten çok başarılıydı. Salataları da bir o kadar lezzetli idi. 

M... A......

M... A......

5

Çok ilgili çalisanlari, koya üstten bakan serin ve sik ortami ile Kalkan'in sakli cenneti. Yemekler de bir o kadar kezzetli. Biz balik yedik ancak etler için tekrar gelecegiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :