3.5 Puan
0 Yorum

Yemen Kahvesi Premium Yorumları

Sirinyali Mahallesi, Ismet Göksen Caddesi, Murapaşa, Antalya
M......... (...

M......... (...

4

Very cozy cafee with a friendly staff, the menu is rich and unique. The coffee is tasty and the crepe delicious. Good portions and fair prices.

L.. L..

L.. L..

4

Güzel lokasyonda samimi şirin bir cafe. Calisanlar ilgili ve güleryüzlü. Yediğimiz şeylerden çok memnun kaldık. Elmali limonatalari HARİKA mutlaka denenmeli!

5......... 5.........

5......... 5.........

5

Addicted to yemen coffee!! During my visit to Antalya, i have tried this coffee shop

5......... 5.........

5......... 5.........

4

Addicted to yemen coffee!! During my visit to Antalya, i have tried this coffee shop???????? i have tried its specialty the yemen coffee served with chocolate and mint syrup.. so tasty but my favorite is the kavun coffee or melon coffee???? something so delicious and u should try once u visit antaly...

S..... Y....

S..... Y....

4

Özellikle Kalifonya sandviç ,tavuklu bazlama ve salçalı cevizli tost

S..... Y....

S..... Y....

4

Özellikle Kalifonya sandviç ,tavuklu bazlama ve salçalı cevizli tost ????Liman mah şubesinde çocuk oyun alanı genişliği ideal???? Tek sorun çok kalabalık olması. ..

A....... A.......

A....... A.......

3

civardaki mekanlara göre daha iyi. temiz, fiyatları uygun, kahvesi fena olmayan yer. gündüz gitmeli muhabbetlik yer. özellikle gitmem. bu taraflara akraba arkadaş ziyaretine gittiysem buraya giderim. tatlılar da güzel demişlerdi.

E.. E..

E.. E..

4

Tatlı çeşidi azdı ve bulunanlardan seçtiğimiz tiramisu lezzetliydi her ne kadar kekten yapılmış olsa da. Yanlış hatırlamıyorsam sky blue isimli kokteyl de lezzetli epey, dondurmalı bir içecek olması kış günü için çok ideal bir durum değildi sadece, süpriz olsun diye sormamıştım içeriğini ...

E.. E..

E.. E..

4

Tatlı çeşidi azdı ve bulunanlardan seçtiğimiz tiramisu lezzetliydi her ne kadar kekten yapılmış olsa da. Yanlış hatırlamıyorsam sky blue isimli kokteyl de lezzetli epey, dondurmalı bir içecek olması kış günü için çok ideal bir durum değildi sadece, süpriz olsun diye sormamıştım içeriğini ????...

H......... H.........

H......... H.........

3

Yeri guzel bir mekan tam kosebasi. Kahveside hic fena degil. Tatli olarak hindistan cevizli triliceyi tavsiye ediyorum. Gercekten guzel ve yemesi keyifli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :