3.7 Puan
0 Yorum

Zeynel Köfte Inegöl Yorumları

5. Cadde, No.1, İnegöl, Bursa
M...... T.....

M...... T.....

4

Köftenin anavatanı olan İnegöl'e evlilik öncesi mobilya almak için giderken, nişanlımla zeynel'de İnegöl köfte yiyelim dedik. İnegölü bilen Orhan ve Zeynel arasında ki rekabeti bilir. Daha önce Orhan'a gitmiştim ve de köftesini çok beğenmiştim. İnegöl-Bursa yolu üzerinde bulunan Zeynel'in içerisin...

M...... T.....

M...... T.....

4

Köftenin anavatanı olan İnegöl'e evlilik öncesi mobilya almak için giderken, nişanlımla zeynel'de İnegöl köfte yiyelim dedik. İnegölü bilen Orhan ve Zeynel arasında ki rekabeti bilir. Daha önce Orhan'a gitmiştim ve de köftesini çok beğenmiştim.

İnegöl-Bursa yolu üzerinde bulunan Zeynel'in ...

B...... S.

B...... S.

4

Inegölde yol üzerindeki güzel mekanlardan biri. Acılı,kaşarlı,sade köfte hepsini tattık,lezzeti fena değil. Mekan havadar bahçesi güzel. Öneririm

D.... A.

D.... A.

5

Yol üzerinde bulunabilecek en iyi Inegöl köftecilerden biri.Mekani özellikle çok begendim, ortam park gibi.Inegöl köfteler lezzetli, servis hizli.

M.... Ö.......

M.... Ö.......

5

Köfte denince Inegöl - Arkadaslar inegöl köfte yemek isteyince Zeynel'de bunu deneyin, tek kelimeyle köftenin uzmani... Ellerinize saglik ustalar.

T....... D....

T....... D....

4

Leziz - Bir keresinde yolumuz Inegöl'den geçiyordu. Zeynel Inegöl Köfte ünlüdür, bir ugrayalim dedik. Bir sene oldu, tadi hala damagimda. Süper ötesi yapiyorlar köfteleri, bence herkes bir defa da olsa gitmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :