3.3 Puan
0 Yorum

Yaşar Usta Burma Kadayıf & Baklava Yorumları

Kartaltepe Mahallesi, Şanlı Asker Sokak, No 5/C, Bakırköy, İstanbul
U... U...

U... U...

3

Tatlılarının standarti yok, çoğu zaman beklemiş ürünler denk gelebilir. Taze tepsilere denk gelirseniz güzel yer ama gelmezseniz, pek lezzetli olmayan bir tatlı tabağını önünüze sunmaktan çekinmiyorlar. Sıklıkla aldığım dönemde bir hafta, içi fistiksiz kadayıf denk gelebilirken ertesi hafta güzel ol...

E... @..................

E... @..................

4

Burma kadayıf özlemimizi Diyarbakır'a gidip dindiremesek de ara sıra buradan yediğimiz kadayıfla kendimizi avutuyoruz. Lezzet olarak 10 numara değil 8 numara, başka bir yerde daha iyisi var bence. Ama yine de avmlerde veya abuk sabuk zincir cafelerde yediğiniz tatlılardan çok daha iyi

A.. O...

A.. O...

4

Degisik bir tat olan kakaolu sutlu nuriyeyi tercih ettik lezzet olarakta basarili buldum. Bir dahaki sefere klasikleri burma kadayifi deneyecegim. Kakaolu sutlu nuriye kg 50 tl. Degisik bir lezzet isterseniz tavsiyedir.

C..... A...

C..... A...

3

Efsane diyarbakir burmasini en guzel istanbul versiyonu.
Yasar usta burma kadayifinin en onemli ozelligi sade yag ve ozellikle paskalya oruclarinda zeytinyagli tatli yapmasi .
Lezzet harika .

C..... A...

C..... A...

3

Efsane diyarbakir burmasini en guzel istanbul versiyonu. Yasar usta burma kadayifinin en onemli ozelligi sade yag ve ozellikle paskalya oruclarinda zeytinyagli tatli yapmasi . Lezzet harika .

B..... E.......

B..... E.......

5

Malzemeyi kaliteli kullandığı için fiyatlarınıda biraz yüksek tutan biryer.Ama kaçamak yapmak için 
değişmez tercih. Burmaları gerçekten leziz.

B..... E.......

B..... E.......

5

Malzemeyi kaliteli kullandığı için fiyatlarınıda biraz yüksek tutan biryer.Ama kaçamak yapmak için  değişmez tercih. Burmaları gerçekten leziz.

C..... O...

C..... O...

1

Dün alışveriş yaptığım bu şubede kadayıf bozuk çıktı ve geri götüremeyeceğim kadar uzakta olduğu için atmak durumunda kaldım. Sütte bihter güzeldi ancak kadayıf berbattı dikkatli olmaları lazim

F.... O.

F.... O.

4

Diyarbakır usulü burma kadayıfı İstanbul’da en iyi yapan yerlerden biri burası. Eve Servis için minimum 6-7 adet söylemeniz gerekli.

E... U....

E... U....

4

Tatlı krizini eve en yakın durakta çözmek isteyenlerin köşe başı mekanı. Hele o fıstık sarma. Aman diyorum denemeden geçmeyin. Yılların deneyimi, tazeliği ve lezzeti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :