3.4 Puan
7 Yorum

Yes Kardeşler

Dikilitaş Mahallesi, Emirhan Caddesi, No 76/B, Beşiktaş, İstanbul

Harita

X..... N..

X..... N..

4

Bence dürüm konusunda başarılı bir yer burası bir kaç defa deneme fırsatım oldu genel olarak memnun kaldım ama geliştirilebilir

D........ D........

D........ D........

1

Hayatımda yediğim en kötü kebaptı. Yanındaki yeşillikler çürüktü. Bulgur pilavı soğuktu. Bir daha yemem.

E... T...........

E... T...........

5

Adana urfanın yenebileceği sıcacık bir mekan . Lezzet süper , fiyatlar uygun , hizmet hızlı , güleryüz mükemmel . Akşamları iş çıkışı vazgeçilmez mekanımızdır artık.

O.... O....

O.... O....

4

Eve servis siparişlerim içerisinde lahmacunundan en çok keyif aldığım yer oldu. Adana durumu sıradandı. Ama lahmacun biraz küçük olmasına rağmen çok lezzetliydi ve eti de boldu.

P..... E...

P..... E...

5

Kanatları muhteşem yalnız eve sipariş verildiğinde kanatların sıcaklığı yüzünden gönderildiği strafor kutu eriyor. Sağlık açısından zaralı olmasına rağmen bu konudaki uyarıları dikkate almıyorlar. Uzun süredir strafor kutu kullanılıyor. Bunu değiştirirlerse çok iyi olacak....

A..... Y......

A..... Y......

3

Klasik bir kebapçı. Süzme mercimek çorbasını cidden çok beğeniyorum. Lahmacun fena değil. Adana kebap idare eder. Künefelerini sevmiyorum. Fiyatlar ideal. Otopark sorunu var.

D... D...

D... D...

5

arada bir ugradigim mekan.. fulyada herkes bilir zaten yes kardeşleri..ailece oturabilecegimiz gonul rahatlığıyla yemek yiyebileceğimiz bir mekan oldugundan haftada bir ailece mutlaka uğrarız.. fulyadaki mekan ise gece arabayla gecerken pas gecmedigim yer..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :