Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_618d_2.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/mekankesfet/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2162
Zürüm
2.4 Puan
6 Yorum

Zürüm

Sinanpaşa Mahallesi, Şehit Asım Caddesi, Bo:21/1, Beşiktaş, İstanbul

Harita

E.... A....

E.... A....

4

Öncelikle kuzu ve gerdan karışık dürüm çok lezzetli, fakat malesef pek doyurucu değil. Fiyat olarak biraz daha ucuz olabilir ama kirasının yüksek olması sebep olabilir. Daha doyurucu olsaydı 5 yıldız verirdim.

B......... B.........

B......... B.........

2

Adana’yı beğenmiş olmamıza rağmen sipariş vermek için tam yirmi dakika beklediğimizden düşük puanlıyorum. Bir menü getirmeyi hatırlamak veya sipariş almaya gelmek bu kadar uzun sürmemeli, çalışanları hayli dalgın.

A.... A....

A.... A....

2

Klasik bir dürümcü. Aman aman bir tadı vs yok. Biraz çalışanların tavırları vs kötü buldum(0 gülümseme ve 0 misafirperverlik). Büyük ihtimalle bir daha tercih etmeyeceğim.

M..... M.....

M..... M.....

3

2018 yılının başlarında keşfettiğim ve beni kuzu+boğazaltı gibi mükemmel bir lezzetle tanıştıran mekan. Porsiyonlara gelecek olursak fiyatına göre oldukça küçük ve doyabilmek için de en az 2 porsiyon yemek zorundasınız. Personeli de pek güler yüzlü sayılmaz ama kaba da değiller....

A........... A...........

A........... A...........

5

By Kokorich sonrası son bi dokunuşu bu mekanda yaptim ve pişman olmadım. Taraklik dürüm cidden lokumdu soğan vb.. siz ne kadar isterseniz o kadar koyuyorlar dürüm içine yine gideceğim yolum düştükçe temiz bir mekan .

E.. E..

E.. E..

1

Dürüm diye yediğim ekmek soğandı resmen.soğanı o kadar basmışlar ki etin tadı alınmıyor.sos desen zaten yok.sosu sorunca once sos yok dediler,sonra ekmek taze sos koymadık dediler vs vs.arkadasım ciğer yedi miğdesini bozdu.kısacası beşiktaşta doner yenilecek en son yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :