2.3 Puan
0 Yorum

Yeni Meşe’s Yorumları

Beycity AVM, Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No 20, Beylikdüzü, İstanbul
S.... S.....

S.... S.....

5

Servis hızı, lezzet ve porsiyon doyuruculuğu çok iyiydi. Hiç düşünmeden tekrar sipariş vereceğim.

İ..... H.........

İ..... H.........

4

Şırdan dolmayı ilk defa denedim sunum güzel ama lezzet zayıftı iç pilav sade ve kuruydu ciğer, kelle ,işkembe ,ilik suyu vs. ile iç pilav denense daha yoğun aromalı ve lezzetli bir tat elde edilebilir.Sanki mikrodalgada ısıtılmış gibiydi ya da uzun süre fırınlanmıştı.Antep usulü kelle paça beğenildi...

S.. O..

S.. O..

3

Çorbacı bile kuver alıyor artik! Çorbalar ucuz değil ama genelde corba piyasası böyle.Onden getirdikleri lavas ve peynir ikram gibi ama kuver parasi aliyolar.Corba lezzet olarak fena değil.Kellepaca icindeki et miktari makul.

B.... Y..........

B.... Y..........

3

Kelle paça ve işkembe çorbası içtim, ikisi de güzeldi. Çorba öncesi gelen sıcacık lavaş ve tereyağlı peyniri yemesi çok keyifli. Sadece, çorba fiyatları biraz yüksek bence.

S... G.....

S... G.....

1

Sakın beyran icmek gibi bir hataya dusmeyin. Corbacida italyan makarnasi tabaginda beyran getiriyor. Fiyatida cabasi. Tabi icindekinin beyranla alakasi yok. Ezogelin corbasinin icine 2-3 et tiftigi.

M.... A....

M.... A....

2

Çorbacı da küver ücreti olmaz,çorbaları fiyata göre vasat,fiyat çok pahalı (2 işkembe,1 paça,2 su = 74 lira ) Tek güzel olan şey çorba öncesi gelen aperatifler.

M.... A....

M.... A....

2

Çorbacı da küver ücreti olmaz,çorbaları fiyata göre vasat,fiyat çok pahalı (2 işkembe,1 paça,2 su = 74 lira )
Tek güzel olan şey çorba öncesi gelen aperatifler.

M..... D....

M..... D....

1

Hayatımda içtiğim en küçük kasede çorbaydı.Getirilen çorba ile ödenen fiyat oranı inanılmaz pahalı.Verilen hizmet ise zayıf...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :