3.6 Puan
0 Yorum

Ziba Yorumları

Tomtom Mahallesi, Akansu Sokak, No 10, Beyoğlu, İstanbul
H.... S....

H.... S....

5

İstiklal Caddesi’nde Galatasaray Lisesi’ni geçtikten sonra ilk soldan tekrar sola. Aslinda bir kere gittikten sonra basit bir tarif. Daha önceden ayni konumda yer alan farkli bir mekan vardi. Burayi sevdim, orayi pek severdim. Yine ambiyansi ve müzikleri keyifli, müşteri kitlesi ve çalişanlari nitel...

D.... Ö.....

D.... Ö.....

4

Her şeyden önce iyi müzikten anlayan, bira fiyatlarının uçuk olmadığı, zaman zaman çok kalabalık olan fakat bunun bir soruna dönüşmediği, sokağa taşan keyifli bir mekan.

R.... R.

R.... R.

3

Kitlesi nedeniyle tercih edilen bir bar olduğu doğru ancak garsonların burnu havada hatta bazen azarlar tonda ve çözümcül olmayan tavırları rahatsız edici.  Menüsünde kendine has bir lezzet yok ancak hamburgeri lezzetli. Bir süredir sadece Efes Pilsen ürünleri mevcut.

R.... R.

R.... R.

3

Kitlesi nedeniyle tercih edilen bir bar olduğu doğru ancak garsonların burnu havada hatta bazen azarlar tonda ve çözümcül olmayan tavırları rahatsız edici. 

Menüsünde kendine has bir lezzet yok ancak hamburgeri lezzetli. Bir süredir sadece Efes Pilsen ürünleri mevcut.

N... N...

N... N...

4

2 katli, önünde genis acik alani olan ferah mekan. Kasinti olmayan ve kitlenin de bir o kadar iyi oldugu mudavimlik yer. Galatasarayin dibi garaj in alti.

B... B...

B... B...

5

Cuma akşamı buradaydık arkadaşlarla, o kadar kalabalıktı ki dışarıda durmak zorunda kaldık, ama öyle bir sokak kültürü oluşmuş ki dışarıda herkes içkisini almış ayakta muhabbet ediyor. Muasır medeniyetler seviyesine erişmişiz, hayırlısı olsun ????????

B... B...

B... B...

5

Cuma akşamı buradaydık arkadaşlarla, o kadar kalabalıktı ki dışarıda durmak zorunda kaldık, ama öyle bir sokak kültürü oluşmuş ki dışarıda herkes içkisini almış ayakta muhabbet ediyor. Muasır medeniyetler seviyesine erişmişiz, hayırlısı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :