2.3 Puan
0 Yorum

Yemen Kahvesi Yorumları

Fatih Mahallesi, Kordonboyu Caddesi, Büyükçekmece Merkez, İstanbul
C.. C..

C.. C..

1

O kadar yüksek bir müzik çalıyor ki içerde, karşındaki insanla kati surette konuşamıyorsun. Muhabbet edemiyosun. Müziği çok az kısmalarını rica ettim. Kabaca reddettiler. Bir daha asla gitmem.

B..... B.....

B..... B.....

2

Çayı bayattı kahve fiyatlarını da pahalı buldum. Boğaz kenarında bir mekanda kahve içmiyorsunuz sonuçta. Türk kahvesi fiyatlari 10 Tlden başlıyor, büyükçekmece için fazla..Waffleının da tabanı fazla kalındı ve çikolatasında ağır bir tat vardı dekor için tabağın kenarına damlatılan çikolatalar glikoz...

A... G.....

A... G.....

5

It is a nice place to have breakfast with your family. It is in a very beautiful location with the view of a garden and the sea. There is a place for children to play. It was a nice experience.

K.... E...

K.... E...

1

Yemen kahvesine bunu yakıştıramadım çalışanların hepsini işe alırken soruyorlar sanırım labalimisin diye buraya gelen misafirlere biraz daha yumuşak davranmalılar yanık pizzasıda dondurulmuş hazır pizza...

P..... O..

P..... O..

5

Kahve kalitesi gerçekten çok iyi. Kahvelerin sunumu da çok güzel. Manzarası hoş.Ortam olarak yoğunluğu biraz fazla ama bu büyük bir sorun değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :