2.7 Puan
10 Yorum

Yeşil Vadi Restaurant

Merkez Mahallesi, Çavuşbaşı Caddesi, Turcan Sokak, No 2, Çekmeköy, İstanbul

Harita

S... N..

S... N..

1

Köftesi berbat ve fiyatlar aşırı yüksek. Kilosu 85 Tl köfte mi olur? Ayrıca hijyen sıfır. Bir daha kesinlikle tercih etmeyeceğim. İlk ve sondu.

O... Ç.....

O... Ç.....

4

Köftesi ve ortamı güzel. Çalışanlar ilgili. Çocuklu aileler için ideal. Diğer er gruplarını pek beğenmedim. Sucuk da sevenler için denenmesi gerekenlerden.

G.... B........

G.... B........

4

Bugün kahvaltıya gittik. Güzel bi aile ortamı. Serpme kahvaltısı güzel. Muhlamada pek başarılı bulamadım ama :) çocuk ve bebekler için ideal bi ortam. Gitmişken incir toplayın bol bol :)

G..... T....

G..... T....

4

İftar için altı arkadaş olarak gittik. Mekan güzel, doğayla iç içe, havadar bir yer. Personelden Nihat Bey’e ilgisi sebebiyle teşekkür ederiz.

G..... T....

G..... T....

4

İftar için altı arkadaş olarak gittik. Mekan güzel, doğayla iç içe, havadar bir yer.
Personelden Nihat Bey’e ilgisi sebebiyle teşekkür ederiz.

B..... B.....

B..... B.....

3

2 kişi için 200 tl normal fiyat mı sizce fırsat ayı değil ramazan ayındayız yani fazla para almak için Müşterinin önüne süslemeli ürünler koymaya gerek yok gönlümüz kadar olsun yeter

I.... K.....

I.... K.....

1

Kahvaltıya gittik bayramın ikinci günü 90 TL aldılar iki kisilik kahvaltıya kahvaltı 10 çeşit ti bu kahvaltıhya bu kadar para çok fazla sadece mekana para alıyorlar bide içerde köpekten gezilmiyor aç hayvanlar garsonlarda bir şey vermiyor yiyecek.dolayisiyla bir daha tercih etmeyeceğim bir mekan....

C.... D.......

C.... D.......

1

Bu kadar güzel bir mekana bu kadar kötü bir işletmeye gerçekten yazık.garsonların iletişimi berbat. Hayatımda ilk defa et mangal yemeye gidilip sofraya en ufak bir meze, salata herhangi bir şey konmayan bir yer gördüm. Kesinlikle tabsiye etmiyorum.

M.... D....

M.... D....

5

Kahvaltı çok güzel özellikle Karadeniz usülü mıhlama personel süper şef garson serdar beye tesekurler

K....... K.....

K....... K.....

3

Fiyatlara zam gelmiş bilginize buradaki menüye aldanmayın. Köfte kilosu 70 olmuş Kanatta 35 di galiba. Köfte çok güzel ama kanatı beğenmedim. Yada köftenin üstüne iyi gitmemişde olabilir. Kanatın daha çok tek kemikli kısmını getirmişlerdi bende hiç sevmem o kısmı, sonuçta yarı yarıya olmalı değilmi?...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :