3.9 Puan
0 Yorum

Yakup Ustam Kebap Yorumları

Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 6, Beylikdüzü, İstanbul
B... B.......

B... B.......

5

İlk defa geldim. Servis çok hızlı ve olması gerektiği gibi.Lezzet de fiyata göre gayet iyi. Denemenizi tavsiye ederim. İşini düzgün yapan bir işletme.

E.... B.....

E.... B.....

4

sürekli sipariş verdiğimiz yerdir. zaten cumhuriyet mahallesinde oturup da buradan hiç bir şey yememiş insan zor bulunur. lahmacun, döner, pide başta olmak üzere hepsini denedim. hepsi de çok lezzetli ve doyurucuydu.  bu mekanın tek sıkıntısı, mekan olarak çok iç açıcı olmaması. yüz bin kere eve sip...

E.... B.....

E.... B.....

4

sürekli sipariş verdiğimiz yerdir. zaten cumhuriyet mahallesinde oturup da buradan hiç bir şey yememiş insan zor bulunur. lahmacun, döner, pide başta olmak üzere hepsini denedim. hepsi de çok lezzetli ve doyurucuydu. 
bu mekanın tek sıkıntısı, mekan olarak çok iç açıcı olmaması. yüz bin kere eve...

O........... O...........

O........... O...........

5

Lahmacunu harika, porsiyonlar doyurucu, paranızın karşılığını kesinlikle alıyorsunuz, tavuk şiş, ızgaraları gayet güzel keyifle mideye indirdik.

Ö.... F....

Ö.... F....

5

kebap konusunda gerçekten başarılı bi mekan samimiyeti ve sıcak kanlı personeliyle gerçekten keyif alabiliceğiniz biyer. Fiyat olarakta uygun menü seçeneği sunuyor. Denemeden geçmeyin :)

A.... K........

A.... K........

4

Hiç olmazsa 2haftada 1de olsa ziyaret ettiğimiz ve lahmacununu başarılı bulduğumuz küçük, sevimli mekan. Sigara içmek isteyenler için bakımsızda olsa bahçede de oturabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :