4.2 Puan
10 Yorum

Yaka Balık

Rüstem Paşa Mahallesi, Galata Köprüsü Altı, Eminönü Boğaz Tarafı, No 7, Fatih, İstanbul

Harita

K.... A......

K.... A......

5

İstanbul'un tarihi yerlerinden galata köprüsünde muhteşem boğaz manzarası eşliğinde taze günlük balık ve kaliteli hizmet sunan Şahane bir mekan. Herkes'e tavsiye ederim..

T..... K........

T..... K........

5

Reservations for three and seafood was the choice. Turbot Fantastic, lobster outstanding, Grilled shrimp out of this world. Service excellent and atmosphere was Great. This is a very up scale restaurant and yet somewhat casual and very comfortable. We really appreciate your professional service Mr. ...

A......... A.........

A......... A.........

5

Galata köprüsünün altında deniz kenarında balık yiyelim derseniz bana göre en iyi mekanlardan biri. Yunan salatalarını tavsiye ederim, kalamarları biraz sert olsa da çok lezzetliydi.

A......... A.........

A......... A.........

5

Galata köprüsünün altında deniz kenarında balık yiyelim derseniz bana göre en iyi mekanlardan biri. Yunan salatalarını tavsiye ederim, kalamarları biraz sert olsa da çok lezzetliydi.????????

O......... O.........

O......... O.........

5

Yemek, servis on numara. Manzara zaten. Balıklar oldukça lezzetli. Fiyatlar da makûl... Güzel bir akşam geçirdik. Kesinlikle tavsiye edilir!

E..... K..

E..... K..

5

dün gece YAKA RESTORANT'ta kız arkadasımla beraberdik bir cok restorantlara baktık hep kötü yorumlar vardı ama YAKA RESTORANTI herkese tavsiye ederim fiyatlar uygun garsonların ilgisi mükemmel balık pişirmeleri de iyi bir daha YAKA restoranta ugrayacagım gercekten restorantla ilgilenen arkadasların ...

E. E.

E. E.

3

Açıkçası bir kez daha gideceğimi sanmıyorum. Pek temizlik göremedim hizmet de pek iyi değildi. Bir an önce bitirip gitmek için çabaladık...

E.... E....

E.... E....

5

Kesinlikle tüm samimiyetlime yazıyorum 3 kız arkadaş gittik ortamı da güzel ve rahat istek müzik çalıyorlar kahve ikram ettiler saolsunlar garsonları çok kibar ve cana yakın Güler yüzlü yemekler çok güzel manzarası çok güzel ödediğimiz fiyata değdi diyebilirim akşam saatinde gitmemize rağmen kalabal...

Ç...... Y.......

Ç...... Y.......

3

Eğer balık ekmek yemek istiyorsanız bu mekana gitmeyin çünkü sizi içer kısımda oturtuyorlar ve aşırı ilgisiz davranıyorlar.

T..... K........

T..... K........

5

Reservations for three and seafood was the choice. Turbot Fantastic, lobster outstanding, Grilled shrimp out of this world. Service excellent and atmosphere was Great. This is a very up scale restaurant and yet somewhat casual and very comfortable.
We really appreciate your professional service ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :