3.1 Puan
10 Yorum

Zeyrek Cafe Restaurant

Cibali Mahalesi, Atatürk Bulvarı, No 23/1, Fatih, İstanbul

Harita

Ö.... Z.....

Ö.... Z.....

3

Özellikle gidip mekanda şunu yiyin diye tavsiye edeceğim birşey yok, genel olarak sıradan yemekleri mevcut.

O civarlardaysanız ve bir şeyler içmeye giderseniz yıllardır yerinde hizmet veren köklü bir cafe olup türk kahvesini öneririm.

B...... E....

B...... E....

1

Sahlepleri çok kötüydü değiştirmelerini istedik değiştirmediler içmediğimiz sahlebin parasını aldılar sonrasında çay söyledik o da çok kötüydü. Personeller Türkçe bilmiyordu anlaşmak zor oldu.

Y.... K......

Y.... K......

3

Güzel mekan havadar, pizza yedik güzel sayılır nargile kötü değildi, iyide değildi. akşam gelinecek bir mekan yerine göre iyi biyer yakınlardaysanız deneyebilirsiniz. Kısacası ortalama bir mekan kötü değil.

K...... D......

K...... D......

4

Gerçekten güzel arkadaşlarla oturup sohbet edilecek bir yer .Ayrıca çalışanlarda çok ilgili. Teşekkürler Chesekek i çok güzel tavsiye ederim.

E.. E..

E.. E..

2

Konsepti ve manzarası güzel olsada bence hem çalışanlar ilgisiz ve soğuklar hemde menüye göre fiyatlar gereksiz ve pahalı sundukları yemek bence o fiyatı haketmiyor. Genel olarak beğenmedim.

B...... S........

B...... S........

5

Çok güzel mekan yemeklerini çok beğendim .herkese tavsiye ederim.aile yeri çok beğendim.fiyatları çok uygun .manzarası çok güzelnargilesi İstanbul’da hiç bir yerde Yok

A.. S.......

A.. S.......

5

Çok kaliteli bir mekan çok memnun kaldım
Kaliteli bir konsepti var personelleri Güler yüzlü
Yemek ve içecekleri çok güzel kısacası gidip memnun kalınacak bir mekan

A.. S.......

A.. S.......

5

Çok kaliteli bir mekan çok memnun kaldım Kaliteli bir konsepti var personelleri Güler yüzlü Yemek ve içecekleri çok güzel kısacası gidip memnun kalınacak bir mekan

Ö.... Z.....

Ö.... Z.....

3

Özellikle gidip mekanda şunu yiyin diye tavsiye edeceğim birşey yok, genel olarak sıradan yemekleri mevcut. O civarlardaysanız ve bir şeyler içmeye giderseniz yıllardır yerinde hizmet veren köklü bir cafe olup türk kahvesini öneririm.

C........ C........

C........ C........

3

Arasıra nargile içmeye gittiğim ender yerlerden biri. Mekan güzel dekore edilmiş. Yemeklerinden bir kısmının tatlarınada bakma fırsatım oldu. Pideleri çıtır çıtır çok güzel. Nargileleride güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :