3.4 Puan
0 Yorum

Yıldız Kebap Yorumları

Seyrantepe Mahallesi, Nato Caddesi, No: 43/A, Kağıthane, İstanbul
M....... A......

M....... A......

5

Yıldız Kebap, benim deyimimimle Yıldız Kebap İmparatorluğu :) 6 yıldır lezzetli yemekleriyle, güler yüzüyle candan çalışanlarıyla beni karşılayan güzide mekan. Sıcak bir ortamda temiz bir şekilde, Lezzetli ve bol çeşitli yemek yemek istiyorsanız gideceğiniz bir restorandır. Kanaatimdir bulunduğu sem...

T.... T....

T.... T....

5

Her öğlen buradayız, severek yiyoruz. Mesailerimizde paket servisinide kullanıyoruz. Kesinlikle güler yüzlü ekip, lezzetli yemekler.

T.... T....

T.... T....

5

Her öğlen buradayız, severek yiyoruz.
Mesailerimizde paket servisinide kullanıyoruz. Kesinlikle güler yüzlü ekip, lezzetli yemekler.

N.. D..

N.. D..

4

Her gün geçiyorum önünden. Döner kokusu geliyor burnuma. Fi tarihinde yarım ekmek yemistim. Çok lezzetli idi. Şimdi porsiyon paket aldım. O eski lezzet olmasa da iyiydi.

C.... C....

C.... C....

1

Tam bir şark kurnazlığı içerisinde yönetilen bir mekan.Küçük ayran istersiniz duymamazlıktan gelir büyük getirir değişmesini rica edersiniz yine kulak tıkar böyle devam eder gider.Ayrıca sahiplerinin hijyen kurallarına uygun olmayan davranışları gözümden kaçmamıştır.

S.... I.....

S.... I.....

4

Seyrantepede döner yemek istiyorsanız adresiniz burası olsun. Porsiyonları doyurucu. Personel güler yüzlü, paket servis seyrantepe için 15 dkye geliyor ortalama. Tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :