2.7 Puan
0 Yorum

Yeşilim Lahmacun Yorumları

Batı Mahallesi, Ortanca Caddesi, No 43, Pendik, İstanbul
F..... Y......

F..... Y......

1

Kesinlikle gelmeyin 3.4 ortalamayı bile haketmiyor. İlk geldiğimde gerçekten beğenmiştim sonraki gelişlerinde bozulduğunu farketmeye başlamıştım fakat bu kadar olacağını tahmin etmiyordum eklediğim fotoğrafdan görüleceği gibi yemekten sonra gelip masayı toplamaya zahmet etmedikleri gibi hafta sonu y...

K.... K.......

K.... K.......

4

Pendikte cok eski bir restorant. Ufak tefek bir yer. Yaz aylarinda caddeye masa konuyor. Lahmacunu fena degil. Fiyatlar ekonomik
Tavsiye edilenilinir.

K.... K.......

K.... K.......

4

Pendikte cok eski bir restorant. Ufak tefek bir yer. Yaz aylarinda caddeye masa konuyor. Lahmacunu fena degil. Fiyatlar ekonomik Tavsiye edilenilinir.

C...... A...

C...... A...

4

Lahmacunu harikadır. Pendik'te bu işi en iyi yapanlardan ve akla ilk gelen yerlerden biridir. Mekanın dar, uzun ve küçük olması sebebiyle bazen yer sıkıntısı olması eksik yönü.

F....... F.......

F....... F.......

4

Pendik'e her geldiğimde hızlıca karnımı doyurmak istediğimde tercih ettiğim yer. Hatta arkadaşlarımı bile zorla götürmüşlüğüm vardır :) bir ayransever olarak açık ayranını tam kıvamında buldum. Lahmacun seviyorsanız tercih edebilirsiniz.

Y.... S.....

Y.... S.....

3

Güzel ve temiz bir esnaf lokantası. Fiyatlar esnaf lokantasına göre biraz fazla. Sulu yemekler oldukça lezzetli. Ağır yada rahatsız edici bir koku olmuyor. Döner etten orta kalitede. Lahmacun fena değil kıyma miktarı bence biraz daha arttırılmalı ve hamuru bir nebze inceltilmeli. Çay ikramı var....

E..... B.....

E..... B.....

2

Garsonlar neden geldin der gibi asık suratlı, ilgisiz. Belki mizaçlarından onu bilemiyorum. Çok küçük bir mekan ve eski bir lokanta, bileni bilir, ev yemekleri fena değil. Döneri güzel, lahmacunu da fena değil. Son gidşimden sonra tercih eder miyim? Hayır.

H.... E..

H.... E..

3

Eski bir mekan yerinden dolayı iş yapıyor. Üstün bir niteliği yok. Lahmacun pide yemek istenildiğinde tercih edilebilir fiyatlar normalin bi tık üstü.

K... K...

K... K...

2

Klasik esnaf lokantası, tavuk suyu çorbası idare eder. Döneri pek iyi değil. Garson arkadaşlar ilgili, masaya hazır paket ekmeğin gelmesi hoş olmamış.

H.... G.....

H.... G.....

3

Yeşilim pendikin eski kuruluşlarından bir tanesidir , sulu yemek çeşitleri , lahmacun ve pide çeşitleriyle lezzetli damak tatları sunarlar, fiyatlar ort kişi başı 20-30 tl civarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :