4.4 Puan
0 Yorum

Yalan Dünya Yorumları

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, No:44, Nişantaşı, İstanbul
M.... G......

M.... G......

5

hafta içi olmasına rağmen doluluk iyiydi eğlenceli bir atmosferi var özellikle müzikler 90ların en hitleri özenle seçilmiş bir müzisyen olarak en çok ona dikkat ettim ister istemez :)

L... T..........

L... T..........

5

Bir mekana gittiğimde, "müşteri özel hissettiriliyor mu" Ben buna bakarım. Eğer o kalabalıkta sizinle tek müşteriymişsiniz gibi ilgileniliyorsa o mekan fevkaladedir benim gözümde. Tebrik ediyorum çoğu mekanın göz ardı ettiği bu hizmet kalitesini ön planda tuttukları için.

M....... Ç..........

M....... Ç..........

5

Ben araba kullandığım için alkol almadım ara sıcak ve mezeleri başarılı çıtır mantıyı denedik mezelerden atom köpoğlu humus tam olması gerektigi gibi

M.... Ö.......

M.... Ö.......

5

Valla İstanbul'a taşındım taşınalı güzel İzmir'imin tadını mezelerini sohbetini bulabilecegim keyifli bir mekana rastladım sonunda. Teşekkürler ev sahipliginize :)

Y.... E.........

Y.... E.........

5

mekana geldigimiz gruptaki arkadaşım yorum yapmış gerçi ama ben de pas geçemicem ozellikle o çıtır mantı hocam siz naptınız yaw :) tavsiye ediyorum kesinlikle.

M...... Ş...

M...... Ş...

5

geçen hafta cumartesi gunu bi hafta onceden rezervasyon alarak (yogun oluyor o yuzden bu detayı belirtmekte fayda var) dogum gunu grubumuzla gittik ve kişi başı 210 tl odedik, diğer meyhaneler gibi bize soylenenden başka hiç bir ekstra ucretle karsılasmadık eglencesi de ortamı da mezeleri de on numa...

Y...... K............

Y...... K............

5

Sundukları kaliteli hizmet için teşekkürler semtimizde ama daha yeni gitme fırsatı bulduk sizdeyiz artık :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :