1.6 Puan
0 Yorum

Yeşilçam Cafe & Bistro Yorumları

Salacak Mahallesi, Üsküdar Harem Sahil Yolu, No: 101/1, Üsküdar, İstanbul
H.... H....

H.... H....

1

Pasta getirdiler pastanın fiyatı 80 tl olup servis ücreti 75 tl ücret aldılar. Üstelik pasta bayat buzlukta bekletilmiş şekildeydi. yediğimiz içtiğimiz şeylere göre fazlasıyla para ödedik. Kesinlikle gidilmemesi gereken bir cafe.

M....... B.....

M....... B.....

5

Manzarası harika. Çok ilgililerdi ve goldu sorunsuz kullandık. Makarna sipariş ettik porsiyonları büyük ve doyururcuydu.

E... E...

E... E...

1

bugün yemek yemek için gittik. ancak bizimle ilgilenen kimse yoktu. geldiğimizi görmelerine rağmen menü dahi getirmediler. menüye baktıktan sonra zomatodaki fiyatlarla eşleşmediğini görünce de bir şey sipariş etmeden direkt kalktık. maalesef olumsuz.

E... E...

E... E...

1

bugün yemek yemek için gittik. ancak bizimle ilgilenen kimse yoktu. geldiğimizi görmelerine rağmen menü dahi getirmediler. menüye baktıktan sonra zomatodaki fiyatlarla eşleşmediğini görünce de bir şey sipariş etmeden direkt kalktık. maalesef olumsuz.????????

B..... A..

B..... A..

1

Kahvaltısı o kadar çeşitsiz ve gelen ürünler o kadar kötü ki salatalık ve domateslerin içi geçmiş oeynirler kurumuş çay çok demli çok kötü

E...... E......

E...... E......

1

Puana güvenerek gittik ancak rezalet resmen, gelen domatesleri görüyorsunuz. Ayrıca diğer ürünlerde çok kalitesiz ve lezzetsiz. Hizmet aşırı yavaş, çay demli ve soğuk, mekan düzensiz. 3 kişi kahvaltı aldık ancak gelen ürünlerin 3 kişi ile alakası bile yok, sahanda yumurtanın dibi yanmış ama sarısı ç...

N.... H.....

N.... H.....

1

Daha önceden gold kullanmak için gidip hiç memnun kalmamıştım puanı da zaten düşük olduğu için manzarada gold kullanımıyla bile ucuz ve güzel olamayacak bir yemek yedik. Şimdi puanının yükseldiğlni görünce sahibi değişti diye düşündüm. Dikkatlice bakınca durum bence çok açık.Anladığım kadarıyla ocak...

E.... E....

E.... E....

1

Üsküdar’ın yerlisi olarak hakkında çok iyi şeyler duymadığım bu kafeyi bugün zomato gold üyeliğim var diye denemek istedim. Zomato goludunuz var ise gitmenizi pek önermiyorum.Zomatonun reklamını kullanıp iş hizmet kısmına gelince yerine getirmesi gereken sorumluluğunu yerine getirmemekte ne yazık ki...

E... E...

E... E...

1

Bugün zomato gold ekranını ve zomatodan gelen maili göstermeme rağmen sistemlerinin bozuk olduğu(!) bahanesiyle zomato gold kullandırmadılar. Şuan ise gold sisteminden çıkarıldığını farkettim. Zaten sunmadıkları bir hizmette yer almaları isabetsizdi.

A.... Ç.....

A.... Ç.....

5

Yeşilçam cafe de manzara çok güzel bayıldık,ayrıca kahvaltı çok uygun, çeşitli ve lezzetliydi ekip güler yüzlü ve ilgiliydi ayrıca Saadet hanıma güler yüzü için tekrardan teşekküretmek istiyorum .Hafta içi ve özellikde hafta sonu keyfi için çok güzel bir merkan:):):)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :