3.6 Puan
0 Yorum

Yaşar Usta Burma Kadayıf & Baklava Yorumları

Seyitnizam Mahallesi, Mevlana Caddesi, No:52, Zeytinburnu, İstanbul
E... T.

E... T.

1

Bir tanıdığımız eve getirdi. Hangi şubeden almış bilmiyorum ama Abi bu nasıl bir kötü koku. Sanki kadayıfı balık pişirilen bir yağda pişirmişler. Muhtemelen sık değişmeyen bir yağdır. Ya bana gelen de sıkıntı vardı ya da beğenenlerin ağız tadı hiç bana göre değil. Keşke teknoloji imkan verse de kok...

B..... A...

B..... A...

5

Şu ana kadar denediğim tüm tatlıları taze ve mükemmel olan, özellikle sütlü bitter tatlısına bayıldığım süper mekan.Mutlaka gidiniz, deneyiniz.

S....... S.......

S....... S.......

5

Bingöllülerin işletmesi.

Kadayıf esasında Bingöl ilimize aittir. Lakin Diyarbakır'ın büyükşehir olması, Bingöl'den giden ustaların orada dükkan açması Diyarbakır ile ünlenmesine sebebiyet vermiştir.

İstanbul'da da çok sayıda şubesi olan Yaşar Usta da bunlardan biridir. Sütlü Nuriye...

S....... S.......

S....... S.......

5

Bingöllülerin işletmesi. Kadayıf esasında Bingöl ilimize aittir. Lakin Diyarbakır'ın büyükşehir olması, Bingöl'den giden ustaların orada dükkan açması Diyarbakır ile ünlenmesine sebebiyet vermiştir. İstanbul'da da çok sayıda şubesi olan Yaşar Usta da bunlardan biridir. Sütlü Nuriyesi, Sütlü Fıstık...

A......... A.........

A......... A.........

4

Hizmet zayıf ama tatlı kalitesi fena değil sütlü bitter tavsiye ederim. Kadayıflarda iyi. Piyasadaki saçma sapan Tatlıcılardan değil rahatça yenebilir

G..... G.....

G..... G.....

3

Biraz pahalı geliyor fiyatları ancak sütlü bitter adındaki ürünleri efsane. Ayrıca her siparişimde çok fazla vakit geçirmeden ulaştırıyorlar.

İ....... S....

İ....... S....

4

Evime yakın olduğundan zaman zaman dondurma yemeye gelirim. Fiyatları ve kalitesi ortanın üstünde. Servis ve hizmetinde de görülür bir aksaklık yok.

R.... K......

R.... K......

5

“Sütlü bitter” kesinlikle denemeniz gereken lezzet!! Çikolata, kakao, fıstık harmanı ve serbeti sütten oluşan muhteşem tatlı❤️

A.... Ş.....

A.... Ş.....

3

Burma kadayıfını denedim. Kadayıfın alt kısmı şireli değil ıslak gibiydi ve fıstık açısından biraz zayıftı. Bu açıdan bakınca çok hoşuma gitmedi. Ama Yaşar Ustanın kadayıflarının tarzı böyle. Fiyatları ortalama seviyelerde.

M.... E....

M.... E....

5

Personel güleryüzlü ve ilgili. Tat olarak da; dondurmalı kadayıf yedik, oldukça güzel. Tavsiye ederim. Dilerseniz açıkhavada, dilerseniz içerde serin serin dondurmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak ister misin?
Puan :